کاربرد لوله پلی اتیلن در راه‌آهن و قطار شهری

باران پلیمر کیا؛ تولید کننده برتر لوله های پلی اتیلن
فهرست مطالب

لوله پلی اتیلن در پروژه‌های ریلی

لوله‌های پلی اتیلن (HDPE Pipe) جایگاه خود را در صنعت راه‌آهن بدست آورده‌اند و دامنه‌ی کاربرد انواع لوله‌های پلی اتیلن به سرعت در حال افزایش می‌باشد.
لوله‌پلی اتیلن به دلیل عملکرد ساختاری و مکانیکی بسیار عالی شامل طول عمر 50 تا 100 سال, وزن پائین, بهبود زمان نصب و راه‌اندازی, مقاومت پذیری بالا در برابر لرزش و ضربه, مقرون به‌صرفه بودن هزینه لوله‌ها و کاهش هزینه‌های نصب, و مهمتر از همه بهبود چشمگیر ایمنی محل کار در مقایسه با لوله‌های بتنی و فلزی باعث آن شده است که پیمانکاران و کارفرمایان پروژه‌های ریلی استفاده از لوله‌های پلی اتیلن را در دستور کار خود قرار دهند.

هر چند مزایای بالا تمام مزایای لوله‌های پلی اتیلن نمی‌باشد و عایق بودن لوله‌های پلی اتیلن در برابر جریان‌های ولگرد الکتریسته نیز از دیگر مزایای این لوله‌های می‌باشد که این لوله‌ها را به انتخابی ایده‌آل جهت پروژه‌های قطارهای برقی بدل کرده است .
همچنین چقرمگی لوله پلی اتیلن در برابر سایش, مقاوم بودن در برابر نور خورشید ، خوردگی، مقاومت در برابر مواد مختلف شیمیایی از دیگر مزایای لوله‌های پلی اتیلن باران پلیمر کیا می‌باشد.
عمده کاربری‌های محصولات باران پلیمر کیا در صنعت راه‌آهن و قطار شهری:
– جهت زهکشی تونلها و جمع آوری آبهای سطحی و زیر سطحی
– جهت پل سازی و هدایت نهر‌ها و آبراه‌ها
– شبکه آب و فاضلاب پلهای بلند و پلهای کوچک
– زهکشی زیر ریلها
– پوشش کابلهای برق , کنترلی و ارتباطی

باران پلیمر کیا طیف گسترده‌ و وسیعی از لوله‌ها ,اتصالات , منهول و هندهول‌های پلی اتیلن را با مرغوب‌ترین مواد اولیه بوسیله‌ی مدرنترین ماشین آلات آلمانی تولید و به بازار ارائه می‌کند که نیازهای طرح‌های مهندسی و پروژه‌های ریلی را برطرف مینماید.

Rate this post
تولید کننده برتر لوله پلی اتیلن در ایران
تولید کننده برتر لوله پلی اتیلن در ایران

افتخار و تعهد ما تولید لوله پلی اتیلن با کیفیت و سطح استاندارد جهانی است.

مشاوره و خرید لوله پلی اتیلن

جهت خرید لوله پلی اتیلن و مشاوره سیستم های آبرسانی کشاورزی با ما تماس بگیرید:

09999600198
 09190445294  09196271339