تاریخچه پیدایش ، هویت ما

 

کارخانجات تولید باران پلیمر کیا تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتيلن مرکزی با توجه به نیاز کشور به زیرساخت های آبرسانی و فاضلاب با هدف تولید انواع لوله های پلی اتیلن با کیفیت مرغوب و استفاده از مواد اولیه استاندارد ، در سال 1391 از خطوط پیشرفته و تمام اتوماتیک خود رونمایی و نهایتا بهره برداری کرد.

باران پلیمر کیا با بهبود مستمر در تمامی خطوط تولید و تولید محصولات مورد نیاز ایران و سایر کشور های همسایه  و بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا، ظرف مدت كوتاهی به يكی از تامین کنندگان اصلی لوله پلی اتيلن تبديل گرديد به نحوی كه امروزه تامین 80% نیاز منطقه مرکزی برعهده این کارخانه می باشد. همچنین صادرات به کشور های همسایه و ارز آوری مستمر به کشور از مهمترین برنامه های اجرایی در کارخانه باران پلیمر کیا می باشد.

اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت رسمی این کارخانه را میتوانید در روزنامه رسمی و یا این لینک ملاحظه بفرمایید.

سیاست تولید

سیاست تولید کارخانه به مجموعه ای از اهداف، راهبردها، برنامه ها و اقداماتی گفته می شود که به منظور بهبود و افزایش تولید صنعتی در یک کارخانه یا یک بخش صنعتی انجام می شود. سیاست تولید کارخانه می تواند شامل مواردی مانند تعیین اولویت های تولید، تخصیص منابع، بهره وری، کیفیت، ایمنی، محیط زیست، نوآوری، رقابت پذیری، توسعه بازار و همکاری با سایر ذی نفعان باشد.

سیاست تولید کارخانه بستگی به نوع و ماهیت فعالیت صنعتی، شرایط اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی محیط، نیازها و انتظارات مشتریان و سایر عوامل دارد. بنابراین، سیاست تولید کارخانه می تواند در هر کشور، هر صنعت و حتی هر کارخانه متفاوت باشد.

برای مثال، در ایران، یکی از سیاست های جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ موضوع استفاده از ظرفیت خالی واحدهای تولیدی و جذب سرمایه در این واحد ها است. 

باران پلیمر کیا ضمن آشنایی کامل به سیاست های استانداردو انجمن تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن و همچنین استاندارد های خارجی شامل ایزو 9001 بنای خود را بر تولید محصولات با کیفیت و متنوع ، خلاقیت و نوآوری در تولید و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته و سرمایه گذاری های بلند مدت در این حوزه قرار داده است.

محصولات تولیدی این کارخانه به دلیل ماهیت سیاست گذاری هیات مدیره قابل استفاده در تمام پروژه های خصوصی و دولتی در ایران و همچنین در سراسر جهان است.

با توجه به سیاست های اعمال شده ، محصولات تولیدی این شرکت در تقریبا تمام کشور های همسایه مورد استفاده قرار گرفته است.

سیاست تجاری

ارائه کمترین قیمت بازار به مصرف کنندگان و پخش کنندگان و همچنین تعامل سازنده با پیمانکاران منطقه در جهت تامین نیاز

مجوز ها و استانداردهای دریافتی

پروانه بهره برداری وزارت صمت

استاندارد بین المللی ایزو 9001

استاندارد ملی ایران

تاییدیه وزارت جهاد کشاورزی

پروانه FoodGrade معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت

عضویت در انجمن تولیدکنندگان لوله ایران

باران پلیمر پس از تاسیس و راه اندازی اولین خط تولید به عضویت این انجمن (که تنها تشکیلات و ساختار موجود در ایران در حوزه لوله پلی اتیلن محسوب می شود) درآمد.

انجمن تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن ایران تنها مرجع رسیدگی به کارخانه های تولید کننده محسوب می شود. این انجمن متشکل از تمام تولیدکنندگان در ایران است. اطلاعات باران پلیمر در انجمن را از این لینک مشاهده کنید.

4.9/5 - (14 امتیاز)