روش توليد لوله پلی اتیلن

باران پلیمر کیا؛ تولید کننده برتر لوله های پلی اتیلن
فهرست مطالب

روش توليد لوله پلی اتیلن

فرآيند توليد لوله هاي پلي اتيلن به روش اكستروژن است که در این روش مواد اولیه (گرانول)   به  دستگاه اكسترودر داخل شده و در اثر حرارت به مواد مذاب در می آید .

سپس مواد مذاب به وسيله ماردون (ميله مارپيچ) به جلو رانده مي شود و پس از خروج از اكسترودر وارد قالب مي شود . مواد پخته شده پس از خروج از سر قالب ، از كاليبراتور عبور نموده و در تانك وكيوم با اعمال فشار مناسب شكل داده مي شوند . سطح لوله به محض خروج از كاليبراتور بوسيله لايه هايي از جريان آب سرد خنك مي گردد .

حرارت بالاي مذاب پلي اتيلن بعد از خروج از قالب بتدريج در تانك وكيوم و پس از آن درمخزن های خنك كننده با استفاده از آب سرد كاهش می یابد .

لوله پلی اتیلن توليد شده بوسيله دستگاه كشنده بتدريج از درون مخزن های خلاء و خنك كننده كشيده شده و بوسيله دستگاه مارك زن ، مشخصات فنی ، تاريخ توليد ، علامت استاندارد و نشان اختصاری نام شركت بر روی آن ثبت می گردد و سپس بوسيله دستگاه برش در متراژهای گوناگون و معين بريده مي شوند .

کلیه مراحل تولید توسط دستگاه‌های  اتوماتیک،  کنترل و مانیتور میشود که کیفیت محصول نهایی قابل قبول و در حد نام شرکت و استانداردها باشد.

همه خریداران عزیز می توانند با مراجعه حضوری به کارخانه باران پلیمر کیا واقع در شهرک صنعتی خمین ، از خط تولید بازدید کنند.

09999600198

Rate this post
تولید کننده برتر لوله پلی اتیلن در ایران
تولید کننده برتر لوله پلی اتیلن در ایران

افتخار و تعهد ما تولید لوله پلی اتیلن با کیفیت و سطح استاندارد جهانی است.

مشاوره و خرید لوله پلی اتیلن

جهت خرید لوله پلی اتیلن و مشاوره سیستم های آبرسانی کشاورزی با ما تماس بگیرید:

09999600198
 09190445294  09196271339